D
S
Elegancki 5 pokoi Józefosław
Powierzchnia
196.0 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2010

Elegancki 5 pokoi Józefosław

Dom
Sprzedaż
Piaseczno
mapa
1 045 000 PLN
1 045 000 PLN
1 045 000 PLN
5 331 PLN
196.0 m2
5
2010
432.0 m2
Piaseczno
Wtórny
idealny
aneks bez okna
PCV
mieszane
dachówka
mieszane
miejska
miejska
asfalt
garaż
taras(40.0 m2)
189/5877/ODS

Opis nieruchomości

CIEKAWY I ELEGANCKI

Dom Wolnostojący w Jożefosławiu na Granicy z Ursynowem.

Ten jest po prostu wyjątkowy. Nowoczesny, Zadbany, Elegancki. Wyróżnia go ta lekkość aranżacji.

Męczą Cię podobne domy, podobne wnętrza? Szukasz miejsca wyjątkowego, oryginalnego, które wywoła Twój uśmiech i radość za każdym razem, kiedy będziesz otwierać drzwi swojego domu? Chcesz cieszyć się klimatem swojego własnego domu, ale w bliskiej odległości do wszystkiego: sąsiadów, miasta, sklepów, relaksu – i lasu niemal pod nosem?

Jeśli szukasz przestrzeni, niemal po horyzont - to jest Twój Dom.

Wyobraź sobie, że otwierasz drzwi domu i masz 70 m2 przestrzeni otwartej, a patrząc przez otaczające dookoła okna przestrzeń ta rozszerza się i rozszerza.

Gdzie taras 40 m2 daje Ci niesamowite możliwości relaksu, wyciszenia się, odpoczynku.

Marzysz o tym, aby wchodząc do domu poczuć brak granic między ścianami? Abyś odczuwał przestrzeń, rozległą, szeroką, ale bardzo elegancką, taką Twoją?

Zachwycić się też przełamującymi się obszarami, wszechobecną przestrzenią, niezmąconą nadmiarem ścian i ograniczeń, tylko rozlewającą się zewsząd wolnością:, powierzchni, światła, powietrza, radości i wspaniałej energii - oczom Twym ukarze się widok, który zapamiętasz na zawsze. I zachwycisz się.

Dom zaprojektowany przez Architekta na etapie budowy. Zatem każdy detal dopieszczony. Wszystko przemyślane, zaplanowane. Dom otwarty, przestronny. Architekt wnętrz wykazał się nie lada innowacyjnością. Wystrój wnętrz wyprzedził epokę.

Wyjątkowe są drzwi. A Każde inne, w tym 5 par do garderób i szaf wnękowych – Światowej sławy projektanta Philippe Starka.

Dom, samodzielny, wolnostojący. Tylko Twój, Twoja działka, Twoja ziemia, Twój.

Możesz hałasować w nim ile chcesz. Kino domowe nastawiać na taką głośność, jaka Ci odpowiada. Bo nikomu Nie będziesz przeszkadzać.

Masz 3 kondygnacje – po blisko 70 m2 każda.

Bez skosów, pełne wysokości.

Jeden z pokoi genialnie sprawdza się obecnie jako pokój kinowy. Z przodu 4 głośniki wraz z subbuferem i z tyłu, na przeciwległej ścianie 2 głośniki powodują, że dźwięk naprawdę krąży naokoło po całym pokoju. Meteoryt zaczyna spadać w prawym górnym rogu, po czym ląduje z tyłu po lewej Twojej stronie.

Trzepot skrzydeł ptaków odrywających się od wody podczas wzbijania się w powietrze jest tak wyraźny i przestrzenny jakby działo się to tuż za oknem.

Inny pokój, na pierwszej kondygnacji, półokrągły – jest wspaniałym gabinetem, gdzie 3 potrójne okna dają bardzo dużo światła i widok na wspaniałą zieleń.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Inne w tej kategorii Pokaż inne oferty

Inne w tej kategorii Pokaż inne oferty

898 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

gen. mjr. Jana Grochowskiego

Piaseczno

215.0 m2 5 pokoje Piętro 0 / 2

1 045 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone